kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy języka ogólnego, przygotowanie do egzaminów, dla osób wyjeżdżających za granicę, konwersacje, Business English, lekcje indywidualne i grupowe.

Rodzaje kursów

Ucz się z nami różnych języków w Gorlicach! Przygotowaliśmy dla Was kilka rodzajów zajęć: angielski, niemiecki, hiszpański oraz łemkowski, zależnie od Waszych potrzeb i zainteresowań. Nauczymy Was bezstresowego i właściwego komunikowania się, utrwalimy gramatykę i rozwiniemy Wasz zasób słówek. Zapraszamy!

Ucz się razem z nami!

W weekendy, ferie zimowe oraz w wakacje zapraszamy dzieci na wspaniałą przygodę, jaką są nasze warsztaty tematyczne! Zabierzemy Was do kina, upieczemy ciasteczka, odwiedzimy strażaków, zorganizujemy piknik, itd. Oferta skierowana jest do rodziców, którzy chcą zapewnić dzieciom jeszcze więcej okazji do używania i ćwiczenia języka obcego oraz tych, którzy pracują i potrzebują pomocy w zorganizowaniu im czasu wolnego..

Warsztaty dla dzieci
(5–12 lat)

Zadzwoń do nas gdy potrzebujesz jednorazowej pomocy w przygotowaniu do egzaminu lub klasówki, w napisaniu zadania domowego, wypracowania lub pomocy z innym problemem językowym. Nauczyciel przyjedzie do Ciebie do domu lub spotkamy się w naszej szkole.

Pogotowie Językowe
Wszystko co robimy podporządkowujemy sukcesowi Ucznia. Wytrwale dążymy do doskonałości poprzez stałe podnoszenie jakości naszych usług oraz wprowadzanie najlepszych z możliwych standardów. Wyróżnia nas dobry kontakt między Uczniem, a nauczycielem.
 

Misja i wartości

Centrum Językowe 

VICTORIA

RYNEK 13 GORLICE

Adres

  • Vimeo Social Icon
  • Facebook Social Icon

© Copyright 2017 by Centrum Victoria. 

13 Rynek 

Gorlice -  38300

Tel: 508 463 809

Skontaktuj się z nami